Post New Ad
Author: 
Category: 
Cleaning
Created: 
25 January 2022
Views: 
1192

PRECIZNÍ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY ZA PŘIJATELNÉ CENY

 

JSME SPOLEHLIVÁ ÚKLIDOVÁ FIRMA

12 LET PRAXE V ÚKLIDOVÝCH SLUŽBÁCH

PROŠKOLENÉ PANÍ NA ÚKLID

MAXIMÁLNÍ PEČLIVOST A SPOLEHLIVOST

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZA ŠKODU

 

Úklid domácností a bytových domů

 

Nejčastěji pro své klienty zajišťujeme profesionální úklidové služby v domácnosti. Na přání zákazníka zajišťujeme pravidelný, generální i občasný úklid domácností, které zahrnuje také čištění koberců a čalounění, mytí oken, praní a žehlení prádla, čištění fasád i úklid před domem.

Naši profesionálně vyškolené paní na úklid používají při úklidu výhradně kvalitní a ověřené čisticí prostředky, které jsou určeny pro daný typ úklidu. Naše firma ctí přání zákazníka, proto se nebojíme připravit úklidový plán pro každého klienta individuálně.

Pro úklid vaší domácnosti vybereme po předchozí domluvě s vámi jednoho z našich pracovníků, který se bude ideálně hodit pro vaše požadavky. Vždy se snažíme o to, aby si náš zákazník a pracovník rozuměli po stránce nejen pracovní, ale i osobní. Za všechny naše zaměstnance ručíme. Procházejí přísným výběrovým řízením, mají praxi v oboru a čistý trestný rejstřík.

 

Přejete si mít svůj dům či byt perfektně čistý a nechcete trávit svůj čas neoblíbeným uklízením? Pak svěřte domácí práce do rukou našich pečlivých zaměstnanců, kteří provedou jednorázový i pravidelný úklid domácnosti za vás!

Využijte jednorázový úklid své domácnosti, ať už se jedná o generální úklid před významnou rodinnou oslavou, kolaudační úklid po drobných stavebních úpravách nebo mytí oken a velký předvánoční nebo velikonoční úklid. Naše portfolio úklidových služeb obsahuje komplexní jednorázové úklidy pro malé byty i velké rodinné domy.

 

OBJEDNÁNÍ ÚKLIDU A DOMÁCNOSTÍ

Užívejte si ten příjemný pocit čisté domácnosti každý den. Objednejte si naše úklidové služby ještě dnes a veškerou péči o váš dům či byt svěřte do našich rukou. Do našeho objednacího

MEZI JEDNORÁZOVÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY DOMÁCNOSTI ŘADÍME

důkladné čištění podlah

stírání prachu na nábytku a dalším vybavení domácnosti

mytí oken, parapetů a dveří

čištění čalounění

odborné ošetření nábytku

čištění koberců

úklid a desinfekce sanitárního zařízení

komplexní úklid koupelny a kuchyně

ošetření veškeré domácí elektroniky

úklid terasy, balkonů a nádvoří

 

Pravidelný úklid domácností a domů

 

Milujete ten pocit, kdy můžete přijít do perfektně uklizeného domu každý den a nechcete řešit starosti spojené s úklidem bytu či domu? Pak svěřte svou domácnost do dlouhodobé péče našich hospodyň, které zajistí perfektní čistotu vašeho domu přesně podle vašeho přání!

Pro pravidelný úklid bytu či domu vám naše úklidová firma nabídne vše, co od kvalitního úklidu očekáváte. Po vzájemné konzultaci sestavíme úklidový plán, ukážeme vám, jak správně dodržovat hygienu a jak správně udržovat chod domácnosti v čistotě.

 

PRAVIDELNÝ ÚKLID BYTŮ ČI DOMŮ NEJČASTĚJI ZAHRNUJE

úklid a mytí podlah

luxování a čištění koberců

stírání prachu a nečistot z nábytku a vybavení domácnosti

čištění čalouněného nábytku

mytí oken

úklid a desinfekce sociálního zařízení

kompletní úklid koupelny

mytí radiátorů

doplňování hygienických potřeb

ošetření dveří, parapetů, skříní, zábradlí apod.

šetrné ošetření veškeré elektroniky

očištění, zalévání a péče o květiny

úklid teras, balkonů, nádvoří

 

Čištění nábytku

 

Pravidelnou péčí o váš nábytek jej zbavíte prachu a hrubých nečistot. Hloubkovým čištěním pak zbavíme nábytek díky moderním pracovním postupům všech nečistot, bakterií a skvrn včetně těch, se kterými si nepopraly ani běžně dostupné chemické prostředky.

 

PÉČE O KLASICKÝ I STAROŽITNÝ NÁBYTEK

Běžný úklid časem zanechá a klasickém i starožitném nábytku mastný film, který zastře krásu elegantního vzhledu jak moderního, tak starožitného nábytku. Objednejte si právě nyní profesionální čištění nábytku od naší úklidové firmy.

Naši profesionálně vyškolení zaměstnanci se postarají o to, aby každý kus nábytku ve vašem bytě či kanceláři zářil opět jako nový. Pro čištění různých dřevěných a MDF materiálů používáme speciální šetrné přípravky, díky kterým docílíme požadovaného lesku u nejrůznějších dřevěných materiálů.

 

PÉČE O KLASICKÝ I STAROŽITNÝ NÁBYTEK

mechanicky odstraníme hrubé nečistoty

otestujeme reakce čalounění na chemické přípravky

naneseme přípravky na nábytek a čalounění a necháme působit

odstraníme zbylý roztok

poradíme vám, jak dále o ošetřený nábytek pečovat

 

CHEMICKÉ ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

U techniky chemického čištění nábytku nejdříve naneseme na čalounění či nábytek speciální roztok, který před použitím aplikujeme na neviditelné místo pro zjištění snášenlivosti materiálu s přípravkem. Nespornou výhodou tohoto postupu je, že už do jedné hodiny po odstranění zbylého roztoku je ošetřený nábytek zcela suchý.

 

MOKRÉ ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Pro techniku mokrého čištění nábytku používáme speciální mycí stroj, který rozprostře čisticí prostředek po celé ploše čalounění. Díky tomuto postupu zmizí i odolné skvrny, se kterými se neporadí běžně dostupné čisticí prostředky.

 

OBJEDNÁNÍ CHEMICKÉHO ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Chcete, aby váš nábytek opět zářil čistotou? Objednejte si naší úklidovou firmu pro chemické čištění nábytku a čalounění. Vyplněním kontaktního formuláře nebo zanecháním zprávy vám sestavíme úklidový plán přímo pro vaše potřeby.

 

Jednorázový úklid bytových domů

 

Objednejte si generální úklid svého bytového, panelového nebo činžovního domu nejen před Vánoci nebo Velikonoci, ale také po drobných stavebních úpravách nebo náročném stěhování! Provádíme úklid společných prostor, ale také zahrady, nádvoří a parkovacího stání.

Našim klientům nabízíme jednorázový úklid bytových a panelákových domů, společných prostor a venkovních prostor na území města Prahy. Pravidelný úklid bytových domů zahrnuje standardní úklidové práce, v níže uvedeném rozpisu úklid.

 

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

Jednorázový úklid může zahrnovat také čištění a vyklízení půdních nebo sklepních prostor nebo generální úklid po rekonstrukci. Každý bytový dům je individuální, proto nabízíme komplexní úklidové služby, které zajistí bezvadnou čistotu ve všech společných prostorách bytového či panelákového domu.

 

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID BYTOVÉHO DOMU OBSAHUJE

Odborné ošetření všech typů podlahových krytin

úklid jemné i hrubé špíny z parapetů, poštovních schránek a dalšího vybavení domu

čištění zábradlí, topení a soklů

desinfekce obkladů, odprášení stěn

mytí oken, skleněných výloh, zrcadel

důkladné čištění výtahů

úklid zahrady, nádvoří a parkovacího stání

ostatní úklidové služby dle přání zákazníka

 

OBJEDNÁNÍ JEDNORÁZOVÉHO ÚKLIDU BYTOVÉHO DOMU

Pro sjednání jednorázového generálního úklidu bytového domu vyplňte náš kontaktní formulář s představou o provedení úklidových prací, nebo nám zanechte svůj telefon a úklidový plán společně sestavíme na míru vašim potřebám!

 

Generální úklid

 

Chystáte se na generální úklid před kolaudací, po stavebních úpravách nebo před velkou rodinnou oslavou? Svěřte všechny úklidové práce do našich rukou! Jsme úklidová firma, která se specializuje na generální úklid domácností i kanceláří.

Velký generální úklid zajistíme v předem sjednaném termínu tak, abychom nenarušili chod vašeho bytu nebo firmy. Naši profesionálně zaškolení zaměstnanci se postarají o perfektní pořádek v celém domě či v kanceláři, ať už jde o malé či velké prostory. Naše firma disponuje veškerou úklidovou technologií i čisticími prostředky. Odpadne vám proto nepříjemná starost s úklidem, nákup potřebného vybavení i speciálních přípravků.

 

GENERÁLNÍ ÚKLID OD PŮDY PO SKLEP

Při generálním úklidu se specializujeme na úklid jednotlivých pokojů i částí domů. Zajistíme vyklízení bytů, sklepů, úklid jednotlivých pokojů v bytě i čištění sklepních prostorů. Součástí kompletního úklidu je čištění podlah, odborné ošetření nábytku i elektrických přístrojů, výpočetní techniky či údržba společných prostor. Jsme schopni zajistit rovněž komplexní těchnické čištění.

 

ÚKLID PO STAVEBNÍCH ÚPRAVÁCH

Během rekonstrukce a bezprostředně po ní zůstává v interiérech spousta prachu, suti i stavebního materiálu. Veškeré nečistoty se musí odborně recyklovat a následně interiér zbavit špíny a prachu. Tyto činnosti zvládneme za vás! V předem stanoveném termínu zbavíme váš byt i zahradu špíny po rekonstrukci, zajistíme kompletní úklid a odvoz zbylého stavebního materiálu.

 

GENERÁLNÍ ÚKLID ZAHRNUJE

čištění všech druhů podlahových krytin

ošetření nábytku a dalšího vybavení interiéru

čištění čalouněného nábytku, koženého nábytku

mytí oken, výloh, fasád, zrcadel a dalších skleněných povrchů

čištění koupelny, kuchyně

vyklízení sklepů a půdních prostor

odvoz stavební suti po rekonstrukci

úklid nádvoří a prostor před domem

další úklidové práce podle vašeho výběru

 

OBJEDNÁNÍ GENERÁLNÍHO ÚKLIDU

Chcete se zbavit nepříjemných starostí s generálním úklidem svého bytu, domu či firmy? Svěřte tyto úkoly našim zaměstnancům. Své konkrétní požadavky nám napište do kontaktního formuláře, nebo nám zanechte vzkaz a společně sestavíme plán generálního úklidu přesně podle vašich potřeb!

 

KONTAKT

ADRESA

Ondřej Němeček

Přátelství 1300/44, Praha 22

104 00

IČ: 76003990

TELEFON+420 734 274 038

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

https://www.ukliddomacnostipraha.net

Report Abuse Print
Post New Ad