Post New Ad
Author: 
Category: 
Construction and Repair
Created: 
05 July 2022
Views: 
822

Klasik Sistem Günısı

Klasik sistem günısı sistemi genel olarak en çok tercih edilen sistemlerden biridir. Vakumlu olan sisteme kıyasla daha az verim ile çalışmaktadır. Bir çekirdek ailenin tüm sıcak su ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek olan bu sistem ucuz fiyatı ile bir çok müşteri tarafından tercih edilmektedir. Tek seferlik ödeyeceğiniz satın alma ve montaj ücreti ile seneler boyu elektrikten tasarruf edebilirsiniz.

Bu avantajlı sistem yeşil enerjiyi kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Çevremizin sağlığını düşünen bir çok müşterimiz güneş enerjisi ile yeşil enerjiden faydalanmaya başladı. Klasik sistem günısı sistemleri uzun senelerdir bir çok müşterimiz tarafından kullanılıyor. Müşteri yorumlarını takip ederek bu sistemden memnun olup olmadıkları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kullanıcılarımız büyük oranda bize mutlu geri dönüşler sağlamakta. Uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz kaliteli ve işlevsel olan bu sistem sizi ekstra ödeyeceğiniz faturalardan kurtarıyor. Tasarruf etmek ve doğaya zarar vermeden ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız bir günısı sistemi edinmenin tam zamanı.

 

Klasik Sistem Nasıl Çalışır?

Klasik sistem günısı oldukça basit bir şekilde çalışmaktadır. Güneş ışınlarını ısı enerjisine çeviren güneş panelleri sistemin içerisinde bulunan su tankını ısıtarak sıcak su ihtiyacınızı karşılamaktadır. Basınçlı sistem veya vakumlu sistemden farklı olarak çalışan bu sistem çok daha tekdüze bir şekilde çalışmaktadır. Verimlilik konusunda bir miktar geride kalsa da dayanıklılık konusunda uzun seneler boyunca size hizmet verecektir. Herhangi bir vakum odası bulunmayan bu sistem enerjiyi basit bir yol ile kullanarak tank içerisindeki suyu ısıtmaktadır. Bu sistem oldukça basit olmasına rağmen ihtiyaçlarınızı kesintisiz bir şekilde tamamlayacaktır. Vakum tüplü sistem veya basınçlı sistemden çok daha stabil çalışan klasik sistem kullanıcılar tarafından hala tercih edilmektedir. Arıza verme ihtimali oldukça düşük olduğundan servislerimiz ile yakın ilişki içerisinde bulunmanıza kesinlikle gerek kalmaz.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Tüm ürünlerimiz iki yıl garantili olup, doğru ekipmanlar ile montaj yapılmaktadır.

4-5 Kişilik

300 LT Galvaniz Soğuksu Deposu

160 LT Galvaniz Sıcak Su Deposu

TSE Alüminyum veya Galvaniz Kollektör

Ücretsiz keşif

Ücretsiz montaj

Hemen kullanmaya hazır

2 yıl garanti

 

Basınçlı Sistem Günısı Fiyatı

Basınçlı günısı sistemleri en gelişmiş sistemlerden biridir. Kullanıcılar tarafından uzun vade içerisinde çok daha fazla tasarruf etmek için tercih edilmektedir. Kalabalık ailelerin sıcak su ihtiyaçlarını da kesintisiz bir şekilde karşılayabilmektedir.

Montaj konusunda diğer sistemlere göre bir miktar daha fazla emek isteyen bu sistem uzmanlar tarafından kurulmalıdır. Günısım firması olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile size kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktayız.

En iyi sistemlerimizden biri olan basınçlı günısı sistemimiz yüksek verimlilik ile sizlere uzun seneler boyunca hizmet vermektedir. Basınç altındaki suyu çok daha kolay bir şekilde ısıtarak daha az güneş enerjisi ile daha fazla suyu ısıtmaktadır. Bu sayede gün içerisinde ihtiyacınız olan tüm sıcak su ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilmektedir.

Oldukça stabil çalışan bu sistem konusunda herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz. Tüm sistemlerimiz gibi basınçlı sistemimiz de 2 yıl garanti kapsamı içerisinde bulunmaktadır.

 

Basınçlı Sistem Günısı Özellikleri

Ürün özellikleri aşağıda yer almaktadır. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Donma Riski Yok

Kireçlenme Sorunu Yok

3-5 Kişilik Aileler İçin

Galvanizli Sac

 

Günısı firmaları arasında en aktif garanti desteğini sizlere sunmaktayız. Garanti kapsamı süresince oluşabilecek tüm arızalar ile firmamız olarak yakından ilgilenmekteyiz. Müşteri odaklı prensiplere sahibiz ve sistemlerimizden birini satın aldığınız andan itibaren size kesintisiz bir hizmet sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Basınçlı Sistem Montajı

Montaj işlemini gün ışınlarını verimli bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu duruma oldukça hassas bir şekilde dikkat ettiğimizden dolayı sistemimizden çok daha verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Siz de artık basınçlı su sistemimiz sayesinde gereksiz pahalı faturaları ödemekten kurtulacaksınız.

Gün geçtikçe gelen zamlar ve fiyat artışları kesinlikle sizi etkilemeyecektir. Siz de bu rahatlığın keyfini sürmek istiyorsanız sistemlerimizden birini edinerek işe başlayabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek basınçlı sistemin avantajları konusunda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çalışanlarımız sistemimizin işleyişi konusunda daha teknik bilgileri sizinle paylaşacaktır. Bu sayede ihtiyacınıza göre doğru sistem tercihini yapabilirsiniz. Sistem tercihinizi yaptıktan sonra montaj işlemlerinize hemen başlayabiliriz.

 

Vakum Tüplü Sistem

Ülkemizdeki insanların çoğu iş, spor ve günlük aktivite yüzünden her gün duş almak zorunda kalabiliyor. Doğal olarak kullandıkları gaz miktarı diğer hanelere göre daha çok olabiliyor. Bu maliyeti düşürmek içinse çareyi güneş panellerinde buluyorlar.

Özellikle Akdeniz ve Marmara bölgesinde yaygın kullanılan bu panellerin ise birbirinden farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu bölgelerde çok kullanılmasının sebebi ise güneş ışınlarının daha çok verimli olduğu bölgeler, sıcak iklime sahip olmalarıdır. Diğer bölgeler için alternatif olarak geliştirilen vakum tüplü sistemler içlerindeki koruma camlar ile sizlere kış aylarında da ihtiyacınız olduğu enerjiyi verecektir.

 

18 Vakum Cam Tüplü Gün Isı Krom Güneş Enerji Sistemi Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Krom Soğuk Su Depoların Sac kalınlıkları kaç mm olduğu,

Krom Soğuk Su Sıcak Su Depoların kaç litre olduğu

Bu Sistemi Kaç Kişinin Kullanacağı

Güneş Enerji Kurulacak Yer Kaç katlı kaçıncı katına sıcak su gelecek

Krom sacın hangi kalite olduğu (304, 309, 310, 316, 321 409, 430 krom)

Sıcak su deposunun izolesinin ne olduğu

 

gibi konulara satın almadan önce dikkat etmeniz gerekir. Tüm bunlarla uğraşmamanız için keşif uzmanımız kullanımınıza en uygun günısı sistemini belirleyecektir.

 

Vakum Tüplü Sistem Nasıl Çalışır?

Klasik panellerden farklı olarak tüp şeklinde camla kullanılır. Bu camlar alüminyum ve azot karışımları ile kaplanarak güneş ısısının daha çok soğurulması hedeflenmiştir. Bu sayede güneş enerjisi çok daha verimli bir şekilde kullanılabilir.

Yaz aylarında da güneş ışınlarının yaklaşık %90’ı bu vakumlar tarafından emilerek evinize enerji sağlamaktadır. Dönüştürülen bu enerji ile televizyonunuzu, buzdolabınızı, ısıtıcılarınızı, aydınlatmanızı güneş sistemleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Mühendislik harikası bu sistemi evinize kadar getiren firmamız sizlere seve seve yardımcı olacaktır.

 

Vakum Tüplü Günısı Sistemi Antalya

Günısım firmaları olarak, sizlere ücretsiz keşif, montaj, danışmanlık sunmaktayız. Her alanda ihtiyacınız olan ısıyı temin edecek olan sistemimizin, bakımı, tamiri ve montajı konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. Ürünlerimiz son derece kaliteli olup profesyonel çalışanlar tarafından kurulumu yapılmaktadır. Tüm güneş paneli ürünlerimizin 2 yıl garantisi vardır. Herhangi bir sorun olduğunda firmamızla iletişime geçebilir ve şikayetinizi dile getirebilirsiniz.

Diğer sistemlerden farklı olan vakum tüplü sistem Türkiye’nin her bölgesi için uygundur. İster İç Anadolu’da yaşayın ister Doğu Anadolu’da hiç farklılık göstermeden sizlere kazanç sağlayacaktır. Evinizin bütçesi için son derece kazançlı olan bu sistemi ise yaptırmak gayet uygun bir fiyata sizlere sunulmaktadır. Her monte işlemi tamamen ücretsiz olup dilediğiniz semtte hizmet vermektedir.

Report Abuse Print
Post New Ad