Post New Ad
Author: 
Category: 
Construction and Repair
Created: 
05 July 2022
Views: 
856

Güneş Enerjisi Satışı Montajı

Servisi Kurulumu Yedek Parçaları

VAKUM TÜPLÜ GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ

Yılın 12 ayı kullanılabilir. Antifriz Gerekmez

-30°C’ye kadar antifrizsiz çalışabilme özelliği

Krom-Nikel (çelik) iç kazan bulunmaktadır

Çelik dış kazanlıdır

İç yüzeyi Bakır Kaplama Vakum Tüpler kullanılmaktadır

3 yıl ürün, 5 yıl montaj garantisi verilmektedir

Depolar 50 mm Poliüretan yalıtım

50-100-150-200 Lt yedek su deposu (soğuk su) seçenekleri

Çatıda Daha Az Yer kaplar

Çatıda Daha Estetik görünüm sağlar

Daha Hafiftir

Maksimum verim sağlar

Yüksek kalitededir

MART 2017 MONTAJ DAHİL FİYATLARIMIZ

18 Lİ VAKUM TÜPLÜ 1.350 TL

24 LÜ VAKUM TÜPLÜ 1.450 TL

30 LU VAKUM TÜPLÜ 1.600 TL

36 LI VAKUM TÜPLÜ 1.800 TL

 

ALT KISIMDAKİ KONULARDA FİRMAMIZ HER TÜRLÜ SORUNUZA TEKNİK DESTEK VERMEKTEDİR

Güneş enerjisi kireçlenmesi nasıl temizlenir?

Güneş enerjisi tahliyeden su atıyor, akıtıyor, Sızdırıyor

Güneş enerjisi tahliyeden su kaçırıyor

Güneş enerjisi kazanı deposu delindi su kaçırıyor

Güneş enerjisinden sıcak su hiç gelmiyor

Güneş enerjisi suyu yeterince ısıtmıyor

Güneş enerjisine antifiriz eksiltiyor – nasıl konulur?

Güneş enerjisi şamandırası, arızalandı su kaçırıyor – nasıl değiştirilir?

Antifirizli güneş enerjisi ısıtmıyor

Güneş enerjisi kış bakımı nasıl yapılır?

Güneş enerjisi tazyik sorunu, tazyikli akmıyor

Güneş enerjisi hava yaptı, havası nasıl alınır, hava yaparsa ne olur

Güneş enerjisi neden ısıtmaz, ısıtmıyor

Güneş enerjisi şamandıra fiyatları, nereden alınır, bulunur?

Güneş enerjisi yedek parçalarını nereden nasıl bulabilir, satın alabilirim?

 

VAKUMLU TÜPLÜ GÜNEŞ ENERJISININ AVANTAJLARI

İki tüp arasında vakum olduğundan iletimle ve taşınımla ısı kaybı ihmal edilecek mertebededir. Vakum tüpler İç içe geçmiş iki adet cam şeklindedir. İç tüpün dış yüzeyi güneş ışınlarını çok yüksek oranda emen sellektif bir kaplama ile kaplıdır. Dış tüpten içeri giren ışınlar selektif yüzey vasıtası ile %93 oranında emilmekte ancak %7 oranında dışarıya yansıtmaktadır. İki cam tüp arasındaki boşluk ise selektif yüzey üzerinde biriken ısı enerjisinin, taşınım yoluyla dışarı kaçmasını da engellemektedir. Bu nedenle ısı kaybı minimum düzeye inmektedir. Bu durum kış aylarında sistemin verimini de yükseltmektedir.

Vakum tüplerinin şeklinin yuvarlak oluşu, gün boyunca güneş ışınlarının daima dik olarak alınmasını da sağlamakta dolayısı ile Enerji Sistemin verimine katkı sağlamaktadır. Soğuk, yağmurlu, karlı ve rüzgarlı havaların tüp içindeki ısıyı alması vakum sayesinde önlenmiştir. Bu nedenle sistem tüm yıl boyunca kullanılabilmektedir. Kolektörlü sistemlerde vakum olmaması nedeniyle soğuk havalarda ısı kaybı çok yüksektir. Isı kaybı verimi oldukça düşürmekte ve tüm yıl boyunca kullanılmasını engellemektedir. Vakum tüplü güneş enerjilerine antifriz koymaya gerek yoktur. Sistem -°C sıcaklıkta ve açık bulutlu havalarda bile sıcak su üretmektedir. Eski model güneş enerjisi sistemlerinde soğuk havalarda suyun donma tehlikesine karşı ilave antifiriz koymak gerekmektedir. Buna rağmen 0°C’nin altında ki sıcaklıklarda bu sistemler verimli çalışmamaktadırlar.

Güneş enerjisi depolarımız metal aksamı tümüyle paslanmaz çelikten(krom-nikel) imal edilmiştir. Bu nedenle üretilen sıcak su içilebilir özelliktedir. Galvaniz kullanılan sistemlerde zamanla paslanma kireçlenme,tıkanma problemleri olmaktadır. Ayrıca galvaniz ve bu kalitedeki sistemlerde üretilen su içilebilir özellikte değildir. Sistemlerimizde sıcak ve soğuk su depolarında 50 mm kalınlığında poliüretan kullanılmaktadır.Bu sayede soğuk havalarda depodaki sıcak su uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Güneş olmadığında bile uzun süre depo içerisindeki sıcak su kullanılabilmektedir. Güneş enerjisi sistemlerinin kazanlarında genellikle cam yünü kullanılmaktadır. Bunların ısıyı tutma özellikleri poliüretana göre çok daha düşüktür.

Silindir şeklindeki vakum tüpler güneş ışınlarını tüm gün boyunca dik olarak almakta ve özel kaplaması sayesinde yansıma minimuma indirilmektedir. Bu sayede su sıcaklıgı yaz şartlarında 95°C’ye, kış şartlarında 55°C’ye çıkmaktadır. Bu nedenle vakum tüplü sistemlere çelik toplu şamandıra takılmaktadır. Plastik toplu şamandıralar bu sıcaklığa dayanamamaktadır. Eski model güneş enerjileri sadece gün ortasında güneş ışınlarını dik almaktadır.Bu sistemlerde sıcaklık daha düşük seviyelerde kalmaktadır. Örnek olarak verecek olursak 24 adet vakum tüplü güneş enerjisi, 150 litre sıcak su deposu ve 50-100-150 litre olabilmek üzere farklı tiplerde soğuk su depo kapasitesi bulunmaktadır. Piyasada 18-24-30-36’lı sistemler bulunmaktadır. Firmamız en kaliteli işçilikle montajınızı yaptıktan sonra servis garantisi sunmaktadır.

 

Paslanmaz çelik Vakum tüplü Sistemler 18-24-36 lı olarak firmamızdan EN UYGUN FİYATLARLA Satış Montaj Servis hizmeti 20 yıllık deneyimle sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırılmaktadır. İletişim 530 385 07 11

 

Basınçlı Güneş Enerjisi Sistemleri 20 yıllık deneyimle ve en uygun fiyatlarla montaj servis bakım hizmetleri ile müşterilerimizin hizmetindedir. İletişim İçin 530 385 07 11 numaralı telefondan güneş enerji hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Ankara basınçlı güneş enerjisi sistemleri kurulumu, montajı, tamiri ve her türlü servisi için firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

BASINÇLI GÜNEŞ ENERJİSİ FİYATLARı İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

İletişim İçin 530 385 07 11 arayınız

 

Boylerli Güneş enerji sistemleri En iyi FİYATLARLA ve 20 yıllık deneyimle, montaj satış ve servis hizmetlerimiz verdiğimiz iletişim numaramız 530 385 07 11

BOYLER GÜNEŞ ENERJİSİ FİYATLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

İletişim İçin 530 385 07 11 arayınız

HER TÜRLÜ GÜNEŞ ENERJİNİZİN SATIŞ, MONTAJ, BAKIM, TAMİR, YEDEK PARÇA, ANTİFRİZ, ŞAMANDIRA VE GÜNEŞ ENERJİSİ KIŞLIK BAKIMLARINIZ DENEYİMLİ FİRMAMIZ TARAFINDAN EN KISA SÜREDE EN UYGUN FİYATLARLA YAPILMAKTADIR.

Dik depolu güneş enerji sistemi

Vakumlu tüplü güneş enerjisi sistemi

Basınçlı güneş enerjisi sistemi

Çift depolu güneş enerjisi sistemi

Boyler güneş enerjisi sistemi

Güneş Enerjisi Sistemi

Güneş Enerjisi Servisi

Güneş Enerjisi Montajı

Güneş Enerjisi Bakımı

Güneş Enerjisi Tamiri

Güneş Enerjisi Kurulumu

Güneş Enerjisi Arızası

Güneş Enerjisi yedek parçaları

Güneş Enerjisi Şamandırası

Güneş Enerjisi su basınç arttırıcı

Güneş Enerjisi hızlandırıcı pompası

Güneş Enerjisi su hızlandırıcı pompası

MERKEZİ SİSTEM GÜNEŞ ENERJİSİ HAVUZ ISITMA

20 YILLIK DENEYİMDEN SİZLERDE YARARLANIN

Report Abuse Print
Post New Ad